Pejabat Am Dekan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» MENGENAI KAMI » PENTADBIRAN » Pejabat Am Dekan

Pejabat Am Dekan

Kata-kata aluan Timbalan Pendaftar Kanan

 

Assalamu'alaikum warahmatullahi wabarakatuh dan salam sejahtera.

Pejabat Am Dekan merupakan salah sebuah entiti penting di Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan yang secara amnya berperanan untuk memastikan urus tadbir dan governan fakulti dilaksanakan dengan teratur, mengikut peraturan yang berkuatkuasa di UPM dan menyampaikan maklumat dengan tepat dan berkesan.

Fungsi Pejabat Am Dekan dikelaskan mengikut unit yang mengkhusus kepada pengurusan sumber manusia, pembangunan sumber manusia, kewangan, pengursan aset dan stor, kenderaan teknikal dan penyelenggaraan.

Mendepani cabaran perkhidmatan dan ekspetasi pelanggan, sebagai pendukung utama pengurusan pentadbiran fakulti, Pejabat Timbalan Pendaftar beriltizam memastikan kelangsungan perancangan strategik dan dasar-dasar UPM dilaksanakan melalui amalan urus tadbir terbaik.

Pejabat Am Dekan sentiasa bergerak ke hadapan dan komited, sesuai dengan tuntutan persekitaran serta kehendak stakeholders, dengan menambah baik penyampaian perkhidmatan, berintegriti dan inovatif. Kami sentiasa mendukung budaya dan pematuhan kepada urus tadbir yang dinamik dan berkualiti di UPM.

Akhir kata, saya berdoa dan berharap Pejabat Am Dekan akan  sentiasa mengekalkan urustadbir terbaik, mempertingkatkan kualiti penyampaian dan mengukuhkan peranan sebagai sebahagian daripada entiti  berwibawa di Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan dan membantu kejayaannya.

 

Sekian, terima kasih.

 

SALINAH @ LINA JUNID
Timbalan Pendaftar
Tel: 03 9769 2323
Emel: salinahj@upm.edu.my

 

 

 

 PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR  
   

NAMA Pn. Salinah@Lina Junid
JAWATAN Timbalan Pendaftar
EMEL salinahj@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2323


 
NAMA Cik Azimah Mohd Nasir
JAWATAN Setiausaha
EMEL azimahnasir@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2323

 

 UNIT SUMBER MANUSIA   
   
  
NAMA Pn. Syifarida Muhamad Zaki
JAWATAN Penolong Pegawai Tadbir
EMEL syifarida@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2713


NAMA En. Harith Muhammad Hazim Bin Shaik Mohd Sheriff
JAWATAN Pegawai Eksekutif (PE3)
EMEL hazim@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2698


NAMA En. Mustamam Musa
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL mustamam@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2801

 

 TEMPAHAN BILIK KULIAH  
   
NAMA Pn. Nur Husna Karim
JAWATAN Personel Mystep 3
EMEL husna.karim@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2698
   

 

 UNIT KEWANGAN  
   
NAMA Puan Siti Fatimah Mohamed
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL ctfm@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2320


NAMA Puan Norzahira Zakariah
JAWATAN Pembantu Awam
EMEL zahira_zakariah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2814

 

 UNIT PENGURUSAN ASET & STOR  
   
NAMA En. Homaydi Sakdullah
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL homaydi@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2813

  

 UNIT TEKNIKAL  
   
NAMA En. Saiful Azhar mohamed Yusof
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL saz_my@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2345


NAMA Puan Nurzuhaina Mohamed
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL nurzuhaina@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2442


    
NAMA En. Mohd Muazammil Azman
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL muazammil@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2552


NAMA En. Muhammad Amir Saad
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL sm_amir@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2821

 

UNIT PENYELENGGARAAN & LANDSKAP
   
NAMA En. Ahmad Shafiei Zamri
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL asz@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2345
   
 
NAMA Encik Shairazi Bin Sam Sudin
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL shairazi@upm.edu.my
TELEFON  

 

 UNIT PENERBITAN & KETERLIHATAN
 
   
NAMA Puan Farizan Malek
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
EMEL farizanm@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2820

NAMA En. Muhammad Aisamuddin bin Ahmad
JAWATAN Pegawai Eksekutif 4
EMEL aisamuddin_ahmad@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2820
 UNIT PENGURUSAN KENDERAAN  
   
stream/index.php?cmd=im.thumb&path=%7B0%7D/fpsk/PejAmDekan/AndrySopian.jpg&u=35500
NAMA En. Andry Sophian Adris
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
EMEL andry@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2588


NAMA En. Nakha Zarudin Hassan
JAWATAN Pemandu
EMEL nakha@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Badrul Mahat
JAWATAN Pemandu
EMEL m_badrul@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Aris Abdul Latif
JAWATAN Pemandu
EMEL m_aris@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Kamal Kamarudin
JAWATAN Pemandu
EMEL k_kamal@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Jalalludin Mohd Amin
JAWATAN Pemandu
EMEL jalalludin@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Amreen Azeed Zaharuddin
JAWATAN Pemandu
EMEL anreen@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Norhaszairi Hashim
JAWATAN Pemandu
EMEL norhaszairi@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


   
NAMA En. Mohd Qairulmirza Ramly
JAWATAN Pemandu
EMEL qairulmirza@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


 
NAMA En. Mohd Arif Mat
JAWATAN Pemandu
EMEL arif@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


 
NAMA En. Mohd Khalizan Mohd Sikas
JAWATAN Pemandu
EMEL khalizan@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


 
NAMA En. Khairul Ismail juari
JAWATAN Pemandu
EMEL khairul_j@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


 
NAMA En. Ahmad Jasni Mat Jazid
JAWATAN Pemandu
EMEL ahmadjasni@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


 
NAMA En. Azahar Hamad
JAWATAN Pemandu
EMEL h_azahar@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778


 
NAMA En. Mohamad Idrus Abdurahman
JAWATAN Pemandu
EMEL idrusrahman@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778

 

 

Kemaskini:: 05/12/2022 [aisamuddin_ahmad]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2300
03 9769 2585
WVMGTA~