Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Pemakanan dan Dietetik » Staf Sokongan

Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional

Pegawai Sains

NAMA Suryati Muhammad Alinafiah
JAWATAN Pegawai Sains
BILIK Makmal Permakanan 1
EMEL suryati@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2594

Pegawai Dietetik

 

NAMA Nurliyana Naharuddin
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Makmal Dietetik
EMEL nurliyana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2591

 

 

NAMA Mohd Sharfizam Saripuden
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Makmal Dietetik 
EMEL m_sharfizam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2720

 

 

NAMA A'isyah Zafirah binti Abdul A'zim
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Bilik Pegawai Dietetik, Tingkat 3
EMEL aishahzaf@upm.edu.my
TELEFON 03 97692850

 

NAMA Jazlina binti Syahrul
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Bilik Pegawai Dietetik, Tingkat 3
EMEL jazlinas@upm.edu.my
TELEFON 03 97692850

 

NAMA Muhd Nazirul Asri bin Badrul Hisham
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Bilik Pegawai Dietetik, Tingkat 3
EMEL mnazirulasri@upm.edu.my
TELEFON 03 97692850

 

NAMA Nur Adilah binti Muhamaddun Basar
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Bilik Pegawai Dietetik, Tingkat 3
EMEL adilahbasar@upm.edu.my
TELEFON 03 97692850

 

 

 
NAMA Muhammad Arif b. Abd. Rahman
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Bilik Pegawai Dietetik, Tingkat 3
EMEL ar_ariff@upm.edu.my
TELEFON 03 97692850

 

 

 
NAMA Er Ying Ting
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Bilik Pegawai Dietetik, Tingkat 3
EMEL yingtinger@upm.edu.my
TELEFON 03 97692850

 

Pegawai Pelaksana

 

NAMA Balquiss Ahmad 
JAWATAN Setiausaha Pejabat
BILIK Pejabat Am Jabatan Pemakanan & Dietetik
EMEL balquiss@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2460

 

 

NAMA Nurul Syamimi Bt. Mohd Sumairi
JAWATAN Pembantu Tadbir Operasi (P/O)
BILIK Pejabat Am Jabatan Pemakanan & Dietetik
EMEL nurulsyamimi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459

 

 

NAMA Nor Shafiza Bt. Zakaria
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Pejabat Am Jabatan Pemakanan & Dietetik
EMEL shafiza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459

 

NAMA Che Maznah Ahmad
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Pemakanan
EMEL cmaz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2593

 

NAMA Syed Hasbullah Syed Kamaruddin
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Pemakanan 1
EMEL s_hasbullah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2593

 

NAMA Eddy Ghadaffie Jamiauddin
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Penilaian Kesihatan
EMEL eddy@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2453

 

 

 
NAME Nur Khairiah Daimah Sanupin
POSITION Penolong Pegawai Sains
ROOM Makmal Dietetik
EMAIL nurkhairiah@upm.edu.my
PHONE 03 8947 2421

 

 

 
NAME Shahidan bin Sulaiman
POSITION Penolong Pegawai Sains
ROOM Makmal Pemakanan 2
EMAIL s-shahidan@upm.edu.my
PHONE 03 8947 2593

 

NAMA Nurhidayah Ramly
JAWATAN Pembantu Makmal
BILIK Makmal Dietetik
EMEL r_nurhidayah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2421

 

 

NAMA Siti Hajar Ezura Muhammad
JAWATAN Pembantu Makmal
BILIK Makmal Kaunseling Pemakanan
EMEL hajarezura@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2421

 

NAMA Rohana Miran
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Makmal Penilaian Kesihatan
EMEL rohana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2421

 

 

 

Kemaskini:: 10/05/2019 [m_sharfizam]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566515431