Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Ortopedik » Staf Sokongan

Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional

 
   
NAMA Puan Noor Hamzani binti Farizan
JAWATAN Pegawai Sains C44(Kluster Klinikal)
LOKASI Makmal Ortopedik, Aras 6, Blok Makmal A
EMEL noor_hamzani@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2584
   
NAMA Puan Sri Saliza binti Salleh (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U41
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL srisaliza@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637


Pegawai Pelaksana

NAMA Puan Noorhidayati binti Mohd Desa
JAWATAN Penolong Pegawai Sains C29
LOKASI Makmal Ortopedik, Aras 6, Blok Makmal A
EMEL noorhidayati@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2597
NAMA Puan Norul Ariffah binti Md. Nasir
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O) N19
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL n_ariffah@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2731
NAMA En. Muhammad Hanif bin Mokhtaromi
JAWATAN Pembantu Operasi N11
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL mdhanif@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637
   
NAMA Cik Farah Nadiah bt Abd Rahim
JAWATAN Pekerja Sambilan
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL  
TELEFON 03-9769 2637
   
NAMA Puan Siti Khairiah binti Kamaruddin (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U32
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL ct_khairiah@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637
NAMA Puan Siti Nur Jamilah binti Mokhtar (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL siti_nur@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637
NAMA Puan Tuan Nor Hafizah binti Tuan Ibrahim (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL tuan_fizah@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637
 
   
NAMA Puan Norazira binti Kamaruddin (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL k_norazira@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637
   
 
NAMA Puan Nur Fatihah binti Baharuddin (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL fatihahbaharudin@upm.edu.my 
TELEFON 03-9769 2637
 
NAMA Puan Norzalida binti Mat Sedi (HPUPM)
JAWATAN Jururawat U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL norzalida@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637
 
NAMA En. Abdullah bin Abdul Talib (HPUPM)
JAWATAN Pembantu Perubatan U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMAIL abdullahabdultalib@upm.edu.my
PHONE 03-9769 2637
 
NAMA En. Mohamad Fikri bin Mohamad Azahar (HPUPM)
JAWATAN Pembantu Perubatan U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMAIL mm_fikri@upm.edu.my
PHONE 03-9769 2637
NAMA Cik Amirah binti Khairuddin (HPUPM)
JAWATAN Jurupulih Perubatan (Fisioterapi) U29
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL amirah.k@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2637

 

 

Kemaskini:: 07/05/2019 [noorhidayati]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566515275