Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Mikrobiologi dan Parasitologi Perubatan » Staf Sokongan

Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional ( Kluster Pra-Klinikal )

NAMA Safarina Mohammad Ismuddin
JAWATAN Pegawai Sains ( Kanan ) - Kluster Pra-Klinikal
LOKASI Makmal Patologi Kimia
EMEL safarina@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2495
NAMA Farhatani Mahmud
JAWATAN Pegawai Sains - Kluster Pra-Klinikal
LOKASI Makmal Penyelidikan Anatomi & Histologi 1
EMEL farhatani@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2389

Pegawai Pelaksana

NAMA Norhanim Kamaruddin
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan (Kanan)
LOKASI Makmal Parasitologi
EMEL norhanim@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2728
NAMA Wan Suzana Wan Mohd Shafie
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan (Kanan)
LOKASI Makmal Mikrobiologi
EMEL wansuzana@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2788
NAMA Siti Farah Musa
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Makmal Parasitologi
EMEL smfarah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2728
NAMA Mohd Yusof Ab. Talib
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
LOKASI Makmal Virologi
EMEL at_yusof@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2718
NAMA Mohd Yusop Radiman
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan (Kanan)
LOKASI Makmal Mikologi
EMEL myusopr@upm.edu.my
TELEFON  
NAMA Nurhayati Zainal Abidin
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
LOKASI Makmal Penyediaan Media
EMEL nurhayati_za@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2579
NAMA Azlina Abdul Rashid
JAWATAN Juruteknik Perubatan (Kanan)
LOKASI Makmal Penyediaan Media
EMEL azlina_ar@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2579
NAMA Intan Diana Abu Mansor
JAWATAN Pembantu Makmal
LOKASI Makmal Penyediaan Media
EMEL idam@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2579
NAMA Zainal Hassan
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Makmal Mikologi / Makmal Pelbagai Guna 3 & 4
EMEL h_zainal@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2817
NAMA Noraini Ahmad Zaimi
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
LOKASI Pejabat Am JMPP
EMEL noraini.zaimi@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2365
 
NAMA Puan Salawaty Sallehuddin
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL salawaty@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2365

Unit Mikrobiologi Hospital Pengajar UPM

NAMA Pn. Kamsiah Abdul Hamid
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
LOKASI SEMENTARA Makmal Mikrobiologi
EMEL kamsiah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2788
NAMA Pn. Nor Hasidah Ismail
JAWATAN Jururawat
LOKASI SEMENTARA CSSD Hospital Serdang
EMEL norhasidah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2365
 
NAMA Pn. Khairulliza Yuniza bt Che Bahador
JAWATAN Jururawat
LOKASI SEMENTARA CSSD Hospital Serdang
EMEL yuniza@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2365

 

 

Kemaskini:: 15/07/2019 [norashiqin]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566344078