Pejabat Am Dekan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» MENGENAI KAMI » PENTADBIRAN » Pejabat Am Dekan

Pejabat Am Dekan

Kata-kata aluan Timbalan Pendaftar

Assalamu'alaikum warahmatullahi wabarakatuh dan salam sejahtera.

Pejabat Am Dekan merupakan salah sebuah entiti penting di Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan yang secara amnya berperanan untuk memastikan urus tadbir dan governan fakulti dilaksanakan dengan teratur, mengikut peraturan yang berkuatkuasa di UPM dan menyampaikan maklumat dengan tepat dan berkesan.

Fungsi Pejabat Am Dekan dikelaskan mengikut unit yang mengkhusus kepada pengurusan sumber manusia, pembangunan sumber manusia, kewangan, pengursan aset dan stor, kenderaan teknikal dan penyelenggaraan.

Mendepani cabaran perkhidmatan dan ekspetasi pelanggan, sebagai pendukung utama pengurusan pentadbiran fakulti, Pejabat Timbalan Pendaftar beriltizam memastikan kelangsungan perancangan strategik dan dasar-dasar UPM dilaksanakan melalui amalan urus tadbir terbaik.

Pejabat Am Dekan sentiasa bergerak ke hadapan dan komited, sesuai dengan tuntutan persekitaran serta kehendak stakeholders, dengan menambah baik penyampaian perkhidmatan, berintegriti dan inovatif. Kami sentiasa mendukung budaya dan pematuhan kepada urus tadbir yang dinamik dan berkualiti di UPM.

Akhir kata, saya berdoa dan berharap Pejabat Am Dekan akan  sentiasa mengekalkan urustadbir terbaik, mempertingkatkan kualiti penyampaian dan mengukuhkan peranan sebagai sebahagian daripada entiti  berwibawa di Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan dan membantu kejayaannya.

 

Sekian, terima kasih.

 

HAJI MOHD. ARIS FADZILAH BIN HAJI ABDULLAH
Timbalan Pendaftar
Tel: 03 8947 2323
Emel: mafad@upm.edu.my

 

Senarai staf

Pejabat Timbalan Pendaftar

NAMA En. Mohd Aris Fadzilah Abdullah
JAWATAN Timbalan Pendaftar
EMEL mafad@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2323
 
NAMA Cik Azimah Mohd Nasir
JAWATAN Setiausaha
EMEL azimahnasir@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2323

Unit Sumber Manusia

  
NAMA Pn. Syifarida Muhamad Zaki
JAWATAN Penolong Pegawai Tadbir
EMEL syifarida@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2713
NAMA Pn. Fatin Atiqah Mohd Yusof
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL fatinatiqah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2320
NAMA En. Mustamam Musa
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL mustamam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2320

Unit Kewangan

NAMA Puan Siti Fatimah Mohamed
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL ctfm@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2320
NAMA Puan Norzahira Zakariah
JAWATAN Pembantu Awam
EMEL zahira_zakariah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2814

Unit Pengurusan Aset & Stor

NAMA En. Homaydi Sakdullah
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL homaydi@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2813
NAMA En. Muhammad Qaiyum Arifin
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL qaiyumarifin@gmail.com
TELEFON 03 9769 2698

 

Unit Teknikal

NAMA En. Saiful Azhar mohamed Yusof
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL saz_my@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2345
NAMA Puan NurZuhaina Mohamed
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL nurzuhaina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2426
      
NAMA En. Mohd Azuan Ramli
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL mr_azuan@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2345
    
NAMA En. Mohd Muazammil Azman
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL muazammil@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2345

 

Unit Penyelenggaraan & Landskap

 

NAMA En. Ahmad Shafiei Zamri
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL asz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2345

 

Unit Penerbitan

NAMA En. Ahmad Fua'ad Alwi
JAWATAN Ahli Fotografi
EMEL ards@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2770
NAMA Puan Farizan Malek
JAWATAN Pembantu Penerbitan
EMEL farizanm@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2820


Unit Pengurusan Kenderaan

NAMA En. Muhammad Amir Saad
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL sm_amir@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2821
stream/index.php?cmd=im.thumb&path=%7B0%7D/fpsk/PejAmDekan/AndrySopian.jpg&u=35500
NAMA En. Andry Sophian Adris
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL andry@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2588
NAMA En. Nakha Zarudin Hassan
JAWATAN Pemandu
EMEL nakha@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Badrul Mahat
JAWATAN Pemandu
EMEL m_badrul@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Aris Abdul Latif
JAWATAN Pemandu
EMEL m_aris@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Kamal Kamarudin
JAWATAN Pemandu
EMEL k_kamal@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Jalalludin Mohd Amin
JAWATAN Pemandu
EMEL jalalludin@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Mohd Rosli Shahar
JAWATAN Pemandu
EMEL mrosli_s@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Norhaszairi Hashim
JAWATAN Pemandu
EMEL norhaszairi@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
   
NAMA En. Mohd Qairulmirza Ramly
JAWATAN Pemandu
EMEL qairulmirza@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
 
NAMA En. Mohd Arif Mat
JAWATAN Pemandu
EMEL arif@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
 
NAMA En. Mohd Khalizan Mohd Sikas
JAWATAN Pemandu
EMEL khalizan@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
 
NAMA En. Khairul Ismail juari
JAWATAN Pemandu
EMEL khairul_j@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
 
NAMA En. Ahmad Jasni Mat Jazid
JAWATAN Pemandu
EMEL ahmadjasni@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
 
NAMA En. Azahar Hamad
JAWATAN Pemandu
EMEL h_azahar@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778
 
NAMA En. Mohamad Idrus Abdurahman
JAWATAN Pemandu
EMEL idrusrahman@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2778

 

 

 

Kemaskini:: 22/07/2019 [h_khairi]

PERKONGSIAN MEDIA

LIHAT JUGA
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566511885