Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Psikiatri » Staf Sokongan

Staf Sokongan

PENGURUSAN DAN PROFESIONAL
 
NAMA Puan Fadzlina Amir Shapuddin
JAWATAN Pegawai Sains (Klinikal)
BILIK Makmal Sains Tingkahlaku
EMEL fadzlina@upm.edu.my
TELEFON +603 9769 2727

 

PELAKSANA
 
NAMA Puan Asiah binti Ab. Rahman
JAWATAN Pembantu Tadbir
BILIK Pejabat Am Jabatan
EMEL haisa@upm.edu.my
TELEFON +603 9769 2541
NAMA Puan Thilakaveni A.Ramasamy
JAWATAN Penyelia Jururawat
BILIK Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan
EMEL thilakaveni@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
 
   
NAMA Puan Norihan binti Daud
JAWATAN Ketua Jururawat
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL norihandaud@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
   
NAMA Puan Noraziah binti Nasir
JAWATAN Jururawat
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL noraziah_nas@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
NAMA Encik Haslan bin Barahim
JAWATAN Penolong Pegawai Perubatan
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL haslan_barahim@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
 
   
NAMA Encik Ahmad Hasyeef bin Ahmad Nazri
JAWATAN Penolong Pegawai Perubatan
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL hasyeef@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
   
NAMA Puan Norasikin binti Rahim
JAWATAN Jururawat
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL norasikin@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
NAMA Puan Nurul Fazida binti Abu
JAWATAN Jururawat
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL nurulfazida@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
NAMA Puan Azzahra binti Azmi
JAWATAN Jururawat
BILIK Kompleks Pakar & Rawatan Harian (SCACC) HKL
EMEL azzahra@upm.edu.my
TELEFON +603 2615 5555
 
   
NAMA Encik Amir Shah Fazzry bin Salleh
JAWATAN Jururawat
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL amirshah@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
   
 
   
NAMA Encik Mohd Razan bin Che Zukri
JAWATAN Jururawat
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL razan@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
   
NAMA Encik Roslan bin Yusoff
JAWATAN Juruteknik Perubatan
BILIK Makmal Sains Tingkahlaku
EMEL roslan_y@upm.edu.my
TELEFON +603 8947 2717
NAMA Puan Ahthiletchmi A/P Mariappan
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Klinik Pakar Psikiatri UPM, Hospital Kajang
EMEL ahthiletchmi@upm.edu.my
TELEFON +603 8739 6869
 
NAMA Encik Mohd Saifulrizal bin Anan
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Pejabat Am Jabatan
EMEL mohdsaifulrizal@upm.edu.my
TELEFON +603 9769 2541



 

Kemaskini:: 09/07/2019 [roslan_y]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566513142