Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Anatomi Manusia » Staf sokongan

Staf sokongan

Pengurusan & Profesional

NAMA Pn. Farhatani Mahmud
JAWATAN Pegawai Sains Kanan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi & Histologi 1
EMEL farhatani@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2389
NAMA Pn. Safarina Mohammad Ismuddin
JAWATAN Pegawai Sains Kanan
BILIK Makmal Patologi Kimia
EMEL safarina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2495

Pegawai Pelaksana

NAMA Cik Nurlina Basir
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi & Histologi 1
EMEL nurlina_basir@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2327
NAMA Pn. Noridah Md. Top
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL noridah_upm@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2327
NAMA Pn. Siti Nur Aishah Ramlee
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL snar@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2677
NAMA Pn. Nursamiha Othman
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
LOKASI Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL nursamiha_o@upm.edu.my
TELEFON  
NAMA Cik Mushuhada Mustaffa
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL mushuhada@upm.edu.my
TELEFON  
NAMA Cik Siti Hadizah Jumidil
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL hadizah_jumidil@upm.edu.my
TELEFON  
shamaladevi
NAMA Pn Shamala Devi a/p Subramaniam
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL maladevi@upm.edu.my
TELEFON  
  
NAMA Pn. Norazimah Abdul Nasir
JAWATAN Juruteknik Perubatan
BILIK Makmal Penyelidikan Anatomi dan Histologi 1
EMEL zimah@upm.edu.my
TELEFON  
NAMA Pn. Rosniliana Jaafar
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
BILIK Pejabat Am Jabatan Anatomi Manusia
EMEL rosniliana@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2330
NAMA En. Zainal Abidin Shaari
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Muzium Anatomi Manusia
EMEL zas@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2330
NAMA En. Khairul Amri Mohamed Saroji
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Pejabat Am Jabatan Anatomi Manusia
EMEL ms_khairul@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2330

 

 

Kemaskini:: 18/07/2019 [zimah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566341120