Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Patologi » Staf Sokongan

Staf Sokongan

Pegawai Pengurusan dan Profesional

NAMA Safarina Mohammad Ismuddin
JAWATAN Pegawai Sains (Kanan)
EMEL safarina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2495

Pegawai Pelaksana

NAMA Juita Chupri
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan (Kanan)
EMEL juita@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Amrina Mohd Amin
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL amrina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Zamzarina Ahmad Bajari
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL areen@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2715
NAMA Marsitah Abdul Jalil
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL marsitah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2492
NAMA Nor Saidatul Badariah Ismail
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL badariah_is@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2715
NAMA Nor Afifi Mohd Romli
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL afifiromli@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2492
NAMA Noorelina Muhammad
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL lina_md@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAME Elisha Vita Alfreda Edham
POSITION Juruteknologi Makmal Perubatan
EMAIL elisha@upm.edu.my
PHONE 03 8947 2725
NAMA Siti Aishah Daud
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL siti_aishah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAMA Ahmad Fahmi Abdul Halim
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL ah_fahmi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Mohammad Alif Jailani
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL alif@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Norela Kamaruzaman
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
EMEL norela_k@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2392
NAMA Anthonysamy Arokiasamy
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL ant@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493

 

 

Kemaskini:: 07/03/2018 [ah_fahmi]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566514159