Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Patologi » Staf Sokongan

Staf Sokongan

 

PEGAWAI PELAKSANA

 

NAMA Puan Juita Chupri
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan (Kanan)
EMEL juita@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2493


NAMA Puan Amrina Mohd Amin
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL amrina@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2912


NAMA Puan Zamzarina Ahmad Bajari
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL areen@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2910


NAMA Puan Marsitah Abdul Jalil
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL marsitah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2492


NAMA Puan Noorelina Muhammad
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL elina_md@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2911


NAMA Puan Elisha Vita Alfreda Edham
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL elisha@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2911


NAMA Puan Ummu Raihan Bt Ahmad Suhaimy
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL ummuraihan@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2492


 
NAMA Encik Ahmad Syaiful Bin Ridzwan
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL ahmadsyaiful@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2912


 
NAMA Encik Azizul Hafiz Kamarudin
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL azizulhafiz@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2911


NAMA Puan Siti Aishah Daud
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL siti_aishah@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2911


NAMA Encik Ahmad Fahmi Abdul Halim
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL ah_fahmi@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2912


NAMA Puan Noorhidayati binti Mohd Desa
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL noorhidayati@upm.edu.my
TELEFON 03-9769 2597


NAMA Puan Norela Kamaruzaman
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
EMEL norela_k@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2392


 
NAMA Encik Abdul Hadi Abdul Rahman
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL hadirahman@upm.edu.my
TELEFON 03 9769 2493

 

 

Kemaskini:: 23/10/2023 [ah_fahmi]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
WXCWVAd~