Staf Sokongan | FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
» JABATAN » Jabatan Sains Bioperubatan » Staf Sokongan

Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional

 
NAMA Ardiana Naim
JAWATAN Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal D Aras 5 Makmal Biokimia
EMEL ardiana_naim@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2477

Pegawai Pelaksana

NAMA Normayati Sulaiman
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal A Aras 5 Makmal Fisiologi
EMEL normayati@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2719
NAMA Fariza Zainul Abidin
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal B Aras 5 Makmal Farmakologi
EMEL zfariza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2589
NAMA Zulkhairi Zainol
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal A Aras 5 Makmal Isyarat Sel
EMEL zainkhairi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2337
NAMA Hasnijah Alias @ Yaakub
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal A Aras 5 Makmal Fisiologi
EMEL hasnijah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2764
NAMA Nurul Munirah Manan
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal D Aras 5 Makmal Penyelidikan BioPerubatan
EMEL n_munirah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2592
NAMA Mohd Fadzlee Mohd Noh
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Makmal Biomolekul dan Bioinformatik
EMEL mfadzlee@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2762
NAMA Nora Asyikin Mohd Salim
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal A Aras 5 Makmal Isyarat Sel
EMEL ekien7984@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2763
NAMA Hazlen Saleh
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Makmal Biomolekul dan Bioinformatik
EMEL hazlen@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2762
FAX 03 8947 2646
NAMA Izarul Hakim Rahmad
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Makmal Penyelidikan Sel Stem
EMEL izarul@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2695
FAX 03 8947 2695
NAMA Zain Zailan Hj Kassim
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal B Aras 5 Makmal Farmakologi
EMEL zainz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2589
NAMA Muhammad Sabri Mohd Nawawi
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Block D , Level 4 Makmal Microbiologi Gunaan
EMEL muhdsabri@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2793
NAMA Nor Aishah Norsabarudin
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Blok Makmal D Aras 5 Makmal Biokimia
EMEL noraishahs@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2592
NAMA Shamsul Qamar Alias
JAWATAN Pembantu Makmal
LOKASI Makmal Biomolekul dan Bioinformatik
EMEL qamar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2762
NAMA Siti Syahira Binti Ahmad Radzaly
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
LOKASI Pejabat Am Sains Bioperubatan
EMEL sitisyahira@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2303
 
NAMA Muhammad Samsul Bin Sulaiman
JAWATAN Pembantu Operasi
LOKASI Pejabat Am Sains Bioperubatan
EMEL m_samsul@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2303
NAMA Puspaleela Kalliapan
JAWATAN Pembantu Operasi
LOKASI Makmal Genetik Perubatan
EMEL puspa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2646
NAMA Nasrul Ridzal Zainal Abidin
JAWATAN Pembantu Awam
LOKASI Blok Makmal A Aras 5 Makmal Fisiologi
EMEL nas_ridzal@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2764

 

 

Kemaskini:: 06/05/2019 [mfadzlee]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
B1566512039