NEWS | FACULTY OF MEDICINE AND HEALTH SCIENCES
» NEWS

NEWS

2019

82 peratus Orang Asli terima perubatan moden - Pakar perubatan
Monday, 15 Jul 2019

Belum ada SOP jelas sistem urus bencana
Wednesday, 03 Jul 2019

One size does not fit all
Wednesday, 29 May 2019

On a mission to keep roads safe
Thursday, 23 May 2019

ERGONOMICS RISK ASSESSMENT (ERA) IN UMW TOYOTA MOTOR SDN BHD
Friday, 10 May 2019

Lam Jia Yong, PhD student from the Department of Medical Microbiology and Parasitology, was crowned the winner of the "Materials Lecture Competition 2019"
Friday, 10 May 2019

PROGRAM JARINGAN INDUSTRI “MESTI FIT 4 HEALTH”
Friday, 19 Apr 2019

Malaysia Terpilih Pegang Jawatan Tertinggi Lembaga Pengarah Global Alliance of NGOs for Road Safety
Monday, 15 Apr 2019

Keperluan psikologi, biologi anak autisme normal
Wednesday, 10 Apr 2019

UPM timbulkan kesedaran pelajar mengenai kepentingan air melalui sambutan Hari Air Sedunia 2019
Friday, 05 Apr 2019

MRUN Research Meeting on 14 Feb 2019
Wednesday, 03 Apr 2019

Why Q ? Because It Is a Trend of Quantitative Western Blot !
Thursday, 28 Mar 2019

Kepentingan komunikasi risiko dan promosi kesihatan persekitaran
Monday, 25 Mar 2019

Throat-Lite inovasi tempatan
Monday, 04 Mar 2019

Poliklinik SingHealth dan Universiti Putra Malaysia bekerjasama untuk meningkatkan penjagaan pesakit dan membina kapasiti penyelidikan
Thursday, 28 Feb 2019

Majlis Anugerah Putra Ikon Universiti Putra Malaysia Sesi 2018/2019
Thursday, 21 Feb 2019

Sel-sel Darah Menggunakan Mikroskop Cahaya
Thursday, 21 Feb 2019

Rainwater Harvesting in Selected Schools in Melaka
Thursday, 21 Feb 2019

SEMINAR ON UPPER GASTROINTESTINAL TRACT PATHOLOGY
Wednesday, 13 Feb 2019

FIT, SMART and HEALTHY (FiSH) 2018
Wednesday, 13 Feb 2019

Global I-Lead STEM Camp 1Malaysia 2018 (GISC 2018)
Wednesday, 13 Feb 2019

Ibu bapa jangan tertipu hujah agama golongan antivaksin - Pakar perubatan
Wednesday, 13 Feb 2019

FACULTY OF MEDICINE AND HEALTH SCIENCES
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 2300
03 9769 2585
SXFYFAH~